Pod Jabłonią

Witamy na stronie PodJablonia.pl

 

Kuchnia

 

W kuchni lubimy eksperymentować i przełamywać smaki. Tradycja trącona nowoczesnością - to hasło przewodnie naszych kulinarnych inspiracji. Nie jesteśmy fanami bufetu szwedzkiego. Bardziej przemawia do nas staropolska gościnność. Serwujemy więc posilki bezpośrednio do stolików, przygotowanych wcześniej na umówioną godzinę i odpowiednią ilość osób.

 

 

W okresach specjalnych w których oferujemy bardziej urozmaicone i bogatsze menu ( Wielka Niedziela, Boże Narodzenie, Sylwester, Nowy Rok - pakiety pobytowe) obowiązują inne ceny.

 

 

 

 

''Pod Jabłonią '' rozsmakować się można w tradycyjnych , regionalnych specjałach, które otrzymały Certyfikat Produktu Lokalnego. Gospodyni jest członkiem Regionalnego Stowarzyszenia Odnowy i Rozwoju ''Wokół Bystrej'', które może się poszczycić licznie zdobytymi Certyfikatami i chętnie zaprezentuje  swoje kulinarne umiejętności. Autorskim przepisem Gospodyni, zdobytym w ramach Stowarzyszenia są ''Celejowskie Talarki''. 

       

                         

 

Zapraszamy także do degustacji nowych certyfikowanych produktów lokalnych tj. ''Piwoszków Jabłkowych'', ''Babeczek Renetek'' i ''Szarlotki Celejówki''

 

        

 

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyrights © Pod Jabłonią
Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt & Wykonanie: REVOLWEB